Hoşgeldin!
Aşağı inerek hakkımda bilgi edinebilirsin.

Hakkımda

Öğrenmek istediklerinin bir kısmı burada


108016829_583754332578628_6967404614452691912_n

Merhaba, ben Atakan Erdoğan. Gençlik yıllarında sektörde gelişmenin, tecrübe kazanmanın önemli olduğuna inandığım için özel sektörde çalışmaya başladım. 5 yıl özel sektörde çeşitli şirketlerde çalıştıktan sonra kendi şirketimi kurarak sağlık sektöründe hizmet vermeye başladım.

Şu anda Birleşik Krallık ülkelerinden Türkiye’ye hasta getirerek doktorlarla yaşadıkları tüm süreçleri yöneten Talkurdoctor’ın başındayım.

Kısa vadeli hedeflerimden birisi olarak “Best Surgeons in Turkey” denildiğinde akla gelen şirketlerden birisi olmak için çalışmaya devam ediyoruz.

İş Hayatının Dışında

Kısaca hobilerim


Gezmek

Gezmeyi çok seviyorum ama gezmenin ötesinde farklı ortamlarda bilgisayarımı açarak çalışmayı daha çok seviyorum diyebilirim. Yakın zamanda yurtdışına da çıkarak Dünya’yı gezme planları yapıyorum.

Satranç

Akıl ve kıvrak zekanın birleşimi olarak gördüğüm Satranç, ortaokul yıllarımdan beri oynadığım bir oyundur. 2008-2009 yılında Kayseri 3.’sü olmuştum. Karşımdaki insanın sonraki hamlelerini tahmin ederek strateji geliştirmek ve onun da tahminlerim doğrultusunda oynaması beni mutlu ediyor.

Pilotluk

Evet, havacılık ve uçak tutkunu bir insanım. Bu tutku nereden geliyor derseniz küçüklüğüm hava lojmanlarında geçti. Modernizasyonda bulunan F4 ve F16 uçaklarının motorsuz hâllerine binme fırsatım bile oldu. Küçüklüğümden gelen bu tutku hâlâ devam ediyor. İlk fırsatta PPL lisansı almak ise hedeflerim arasında.

Teşekkürler

İş hayatından gelen bazı yorumlar…


Belgelerim

Yenileri yolda..

İletişim


Bana ulaşmak için bu mail adresini kullanabilir, Linkedin üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.